„Czas rozwalić energetyczny monopol”. Obywatele kontra państwowe molochy
– Zamrażanie cen energii to jest jakaś bujda na resorach, żeby utrzymać tych monopolistów. My mamy mieć po prostu niskie ceny dzięki konkurencji i kontroli społecznej nad energetyką – mówi Radosław Gawlik, prezes Stowarzyszenia Ekologicznego…









![Energetyczno-klimatyczny okrągły stół we Wrocławiu i w Krakowie [ZAPROSZENIE]](https://odpowiedzialny-inwestor.pl/wp-content/uploads/2025/03/OKRĄGŁY-stÓŁ-–-kopia-–-kopia-1080-x-565-px-1920-x-1080-px-260x146.png)